Actueel weer Lippenhuizen
Laatste update: 2026-05-18 om 06:50 uur
| Temperatuur | 9.2 °C |
| Neerslag | 3.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.2 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 5.0 km/u om 06:39 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 01:14 u |
| Maximum temp. | 9.3 °C om 00:00 u |
| Windchill | 9.2 °C |
| Hitte index | 12.8 °C |
| Dauwpunt | 8.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | 39.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 44.0 W/m2 om 06:38 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:31 u |